Základy tance

Základy tance

rozhodnutí vlády ČR

03/09/20

Od 11.3.2020 jsou z rozhodnutí  vlády všechny kroužky na ZŠ až do odvolání zrušeny a přesunuty na konec pololetí. TŠ StormDance

ZMĚNA ČÍSLA ÚČTU

01/01/20

nově 1031139501/6100

Od 1.1.2020 jsme se transformovali na spolek.

Proto prosím očekávejte následující:

                                                                -změna čísla bankovního účtu

                                                               -podepsání nových přihlášek

Zimní taneční vystoupení

01/07/20

2.2. KD Vltava - Kralupy nad Vltavou

příchod dětí v 16:15

generální zkouška 16:30 - 17:55

začátek programu 18:00

konec programu 19:30

Vstupenky bude možné zakoupit v předprodeji, nebo v den akce v pokladně KD Vltava. Cena vstupného je 60 Kč Po předání dětí budete mít k dispozici šatnu a předsálí, kde je rovněž bar. Součástí objektu je i restaurace.

Je přísný zákaz účastnit se gen. zkoušky!!!

LETNÍ TANEČNÍ TÁBOR 4.7.-11.7. 2020

10/14/19

roztančené léto

Užijte si roztančené léto na tanečním táboře

Začněte 1. prázdninový týden tancem. Přijeďte se bavit – a trochu zapotit – na taneční tábor TŠ StormDance v Plavech pod Jizerskými horami.

Nemáte partnera? Nevadí. Tančíme sólově (s výjimkou tanečního klubu). Vítáme všechny tanečnice a tanečníky od 6 let.

NOVÉ kurzy HOBBY dospělý - ala taneční pro dospělé

01/07/20

přijďte si s námi zatančit v uvolněném stylu

Od února 2020 otevíráme nové kurzy Hobby dospělý. Jedná se o taneční pro dospělé ve volnějším stylu. Přijďte si s námi zatančit. ZDE

Please reload

Tanec dětem - TŠ StormDance

Tanec zlepšuje náladu, paměť i fyzičku. Chcete tančit jako Baby v Hříšném tanci? Nebo hvězdy StarDance? Přidejte se k nám. Udělejte první krok hned teď:  Vyberte si z tanečních kurzů pro děti, páry, taneční pro dospělé, nebo sólo ženy.

TŠ StormDance a TK Admira vás zvou na taneční kurzy v Kralupech nad Vltavou, Odolene Vodě, Plzni, Slaném, Středočeském kraji i Praze. Učte se standardní, latinsko-americké i moderní tance pod dohledem profesionálních lektorů. S úsměvem a hravě, v páru i jednotlivě.

 

Těšíme se na vás na tanečních soustředěních, táborech, vystoupeních a dalších akcích taneční školy.

Chcete věnovat tanci víc času? Zkusit třeba i soutěže? Zapište se do sportovního klubu a tančete pod vedením vicemistra Taneční ligy 2016 a finalisty MČR družstev v latinsko-amerických tancích Marka Poláčka s partnerkou Elenou Novákovou.

Vyberte si ten nejlepší kurz pro vás:

  • Taneční kurzy pro děti – první krůčky pod vedením zkušených lektorů. Vyberte si z 20 základních a mateřských škol v Kralupech, Odolene Vodě, Plzni, Slaném, Středočeském kraji a Praze.

  • Taneční kurzy pro ženy – nemáte partnera, nebo si od něj chcete odpočinout? Zkuste si sexy latinsko-americké tance, salsu, mambo a další.

  • Taneční kurzy pro páry – prošvihli jste klasické taneční? Nikdy není pozdě. Poznejte společenské tance (waltz, tango, valčík, quickstep, foxtrot, chacha, samba, rumba, jive) i moderní styly v malé skupině a pohodové atmosféře.

  • Individuální lekce – chcete vidět rychlé pokroky? Vymyslet svatební nebo jiný tanec na míru? Těšíme se na páry i jednotlivce.

„Fantazie se stává realitou, pokud ji umíš zatančit.“

 — Richard Cohen 1941