Marek Poláček

Manažer taneční školy. Spravuje taneční školu a její organizaci. Veškeré dotazy, směřujte prosím na něj.

            Zároveň je lektorem taneční školy s více jak 15letou taneční a výukovou praxí. Několik posledních let se umisťuje ve finále seriálu Taneční ligy a v roce 2016 v této soutěži obsadil se svojí partnerkou 3. místo v ČR.

            Vystudoval právnickou fakultu a na FTVS UK, ČSTS a SUT trenéra a porotce tanečního sportu. Rád pracuje s lidmi. Dále má rád tanec, hudbu a fotbal.

Elena Nováková

             Aktivní tanečnice, s nejvyšší možnou kvalitativní taneční třídou. Vystudovala taneční konzervatoř a je všeobecně tanečně zaměřená. Má ráda děti, zvířátka, tanec a hudbu.

Anežka Augustinová

Pochází z Českých Budějovic, kde vystudovala gymnázium, v současné době studuje na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy obor Český jazyk a literatura.

Finalistka soutěží v závodním aerobicu; finalistka v soutěžích krasobruslení, 2. místo na mezinárodní soutěži Baletní mládí v roce 2011; od 2011 až do současnosti závodně tančí standardní a latinskoamerické tance.

Krystýna Dryáková

Tanečnice s mezinárodními zkušenostmi, která doslova miluje tanec a ráda pracuje s kolektivem a dětmi. Jinak má ráda módu, děti, všeobecně sport a hlavně zábavu.

Lucie Rázková

Lucie je vášnivý chemik a studuje VŠCHT. Zároveň vyučuje na základní škole a je držitelkou pedagogického minima. Aktivně a úspěšně tančí jak standardní, tak latinskoamerické tance a má bohaté zkušenosti s výukou dětí i dospělých. Ráda pracuje s dětmi, sportuje a čte :-)

Please reload